ŞU ANDA CUMA TEFSİR DERSİ CANLI YAYINDA!
Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi'nin her cuma gerçekleştirdiği tefsir dersi şu anda canlı yayında! Canlı yayını hemen sitemizden, TV FURKAN'dan veya sosyal medya hesaplarımızdan izleyebilirsiniz:
Canlı Yayını TV Furkan'dan izlemek için tıklayın
Canlı Yayını Facebook'tan izlemek için tıklayın
Canlı yayını Furkan Vakfı Youtube kanalından izlemek için tıklayın
Canlı yayını Alparslan Kuytul Twitter hesabından izlemek için tıklayın
CANLI YAYINI SİTEMİZDEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

“İmanın Zaferi Çanakkale” Konulu Söyleşi Programımız İptal Edildi

“İmanın Zaferi Çanakkale” Konulu Söyleşi Programımız İptal Edildi

Ankara’da genç bayanlara yönelik gerçekleştirmeyi planladığımız söyleşi programımız son anda iptal edildi!

Furkan Hareketi olarak; öncü bir neslin hazırlanması ve İslam medeniyetinin yeniden inşası için yurtiçinde ve yurtdışında konferanslar düzenlemekteyiz. Yaklaşık 3 yıldır çeşitli yollarla engellenen ve iptal edilen konferanslarımıza bir yenisi daha eklendi. Ankara’da gerekli tüm izinler alınarak 18 Mart 2017 Cumartesi günü Çanakkale Şehitleri Haftası münasebetiyle “İmanın Zaferi Çanakkale” konulu gerçekleştirmeyi planladığımız genç bayanlara yönelik söyleşi programımız Valilik kararı ile son anda iptal edildi.

Almanya ve Hollanda’nın yaptıklarını kabul etmeyip sert bir üslupla kınayanlar bugün kendilerine yapılanın aynısını bize yaparak programımızı son anda iptal ettiler. Türkiye’de yaşanan bu engellemeler, yetkililerin açıklamaları ile yaşananların tezatlığını ortaya koymaktadır.

Günlerdir yapılan hazırlıklar emekler ve masraflar hiçe sayılarak programımızın bu şekilde iptal edilmesini şiddetle kınıyoruz. Bu durumun kamuoyunca bilinmesini istiyor ve hiçbir engellemenin Furkan Hareketi’ni yıldıramayacağını, aksine daha da güçlenerek ilerlemesini sağlayacağını bildiriyoruz…

 

17 Mart 2017
31 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?